Menu
Your Cart

Yat Taşıma Hizmetleri

Yat taşımacılığı özel aparatlar sayesinde taşınması gereken çok hassas araçlardır. Siz değerli müşterilerimizin özel araçlarını yine aynı özen ile taşımak için buradayız. Sigortalı taşımacılıkta sektör lideri olan firmamız, patentli olması ve 7/24 kesintisiz iletişimi garanti etmesi ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olacağını taahhüt etmiştir. Sigortalı ve tescil belgeleri olan araç ve şoförler ile Yat taşımacılığı Tekneler ve yatlar istediğiniz limana istediğiniz saatte ve günde ulaştırılacaktır.

Bir tekne veya yatın gemiden ve sudan kaldırılması, yüklenmesi ve tekrar istenilen limana ulaştırılıp indirilmesi, teknik aparat ve modern aletler gerektiren ayrıca profesyonel bir ekip tarafından yapılması gereken bir süreçtir.

“Tüm işlerimizi başarılı ve tutarlı bir şekilde tamamlayarak müşterilerimiz ve ekibimiz her projedeki çalışmadan memnundur” – amacımız ve felsefemiz. Güvenilir ve uzman bir iş ortağımız ve her projenin arkasında, müşterilerimizin% 100 memnun kalacağı için gururla duruyoruz. Bilginin sürekli genişlemesi ve modern teknolojiye yatırım yapması sayesinde, ekibimiz ve ekipmanlarımız endüstrideki en son gelişmelere ayak uydurmaktadır. Çalışma ortamımız, ekip üyelerinin olumlu motivasyonu ile desteklenmekte ve sadece müşterilerimizin değil, aynı zamanda bizzat işimizden memnun ve gurur duyuyoruz.