Menu
Your Cart

Römorklu Tekne Taşıma

Tekne, kürek ve aksesuarların taşınması için kullanılan römorkların yük taşımacılığına uygun olması, taşınan teknelerin boyut ve ağırlığına göre imal edilmiş olması gerekir. Konyalı Tekne Taşıma Hizmetleri olarak kullandığımız römork, bu niteliklere uygun ve standartları sağlayan bir araçtır. Römorklu taşıma işlemi sırasında dikkat etmeniz gereken hususlardan en önemlileri şunlardır;

- Römork tip onay belgeli bir firma tarafından imal edilmeli, aynı firma fatura ile birlikte Ulusal tip uygunluk belgesi verebilmelidir. Taşıma hizmetini gerçekleştirenlerce, tekne, kürek ve tüm aksesuarların taşınması için kullanılan römorkun ve çekici taşıtın her türlü sigortasının yapılmış olduğundan mutlaka emin olunuz.

-Taşıma işinin düzenli ve güvenli şekilde yapılabilmesi için gerekli olan tüm güvenlik ve sağlık tedbirlerinin alındığından emin olunuz. Taşıma firmasının sizlere araçlarınızın taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıplara karşı nakliyat emtia sigortası yaptırdığından emin olunuz.

-Taşıma firmasının yetki belgesinin olduğuna, römorkların ve çekici taşıtların model ve plaka numaralarını gösteren trafik tescil belgeleri, taşıt belgeleri ve kartları, sürücülere ait sürücü ve mesleki yeterlilik belgeleri, ilgili mevzuat uyarınca yaptırılması tüm zorunlu sigortaları eksiksiz olarak mevcut olduğuna ve bu belgelerin tümünü istediğinde size ibraz edebilir olduğundan emin olunuz.

Unutmayın Tekne Taşıma İşi Profosyonellik gerektirir. Patenti alınmış firmamız ile sizlere sigortalı ve güvenilir taşıma hizmeti sunmaktayız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz,